Tunalı Soğutma

Soğutma Sistemleri ve Tıbbi Cihaz Bakım Onarım Hizmetleri

1988 yılında kurulan firmamız, TUNALI SOĞUTMA olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren soğutma grubunda yer alan -86oC Ultra Derin Dondurucular, -40oC Derin Dondurucular , +4oC Kan ve Kit Saklama Dolapları, Araç Arkası Mobil Soğutucular ve daha birçok medikal ve tıbbi cihazların Bakım ve Onarımını yapmak amacıyla faaliyet göstermeye başlamıştır ve profesyonel bir biçimde bugünlere kadar çizgisini sürdürmüştür.

Firmamızın hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar arasında; üniversite hastaneleri, devlet hastaneleri, özel hastaneler, labaratuvarlar, medikal firmalar ve özel sektör kuruluşları bulunmaktadır.

Türkiye'deki özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına Bakım Onarım konusunda en uygun çözümleri bulmak ve üstün profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bilinçsiz keşif ve tamirlerden kaynaklanan cihaz kayıplarını önleyerek, milli servetimize katkıda bulunmaktır. İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık, firmamızın önem verdiği değerlendendir. Firmamız yapmış olduğu her türlü işte bilimsel verileri göz önünde bulundurarak, vermiş olduğu kaliteli hizmetle sektörde süreklilik sağlamayı amaçlamaktadır.

Soğutma Sistemleri ve Tıbbi Cihaz Bakım Onarım hizmetleri alanında Türkiye'de önce gelen firmalar arasında yer almak ve bunu sürdürebilir kılmaktadır.

sektörde 30 yılı aşkın tecrubemizle

İletişim